Four dollars a pair? I think it’s a bit too much.— If you buy three pairs, the price for each will _______ to three fifty.
The boysknock ___Uncle Wang’s door and shout “trick or treat”. He gives them some candy___a treat.[ ]
There are some trees our classroom.[ ]
What’s your English teacher’s name?– ________ name is John Smith.
of the juiceorange. It’s very pure.