A ruler is 2 dollars and a pen is 3 dollars. How much are they? —They are ________.
_________ do you go to visit your friends?–Twice a month .
It’s time _____ school.[ ]
Fish ________ without (没有)water .
We saw the football match_____ TV.[ ]