Don’t you go to school ?——-_______.
A ruler is 2 dollars and a pen is 3 dollars. How much are they? —They are ________.
I have two eggs and a glass of milk _______ breakfast. [ ]
What would you like to eat?—, please.
Is that your watch? —Yes, ____.